Foto: Lasse Cajander
SC S*Fridalas Digitalis, DVM
 Utställning Datum   Klass  Domare  Resultat
 Karlshamn  14 10 04  15a  Iréne Eek Magnusson  Best In Show - Senior
 Karlshamn  14 10 04  10  Iréne Eek Magnusson  CAP & Nominerad (1röst)
 Ljungbyhed  13 10  15a  Jörgen Frithjof  2:a
 Ljungbyhed  13 10  1    HP
 Helsingborg  12 08 12  1  Veikko Saarela  HP, BIV-T, Best In Show & Best Of the Best-katII
 Lund  11 10 09  1  Grazyna Laskowska-Malaga  HP
 Lund  11 10 08  1  Helene Reiter  HP
 Borås  11 08 28  1  Hannah Jensen  HP 
 Borås  11 08 27  1  Charles Spijker  HP & Nominerad 
 Hässleholm  10 10 09  1  Jette Eva Madsen  HP
 Karlshamn  10 09 25  1  Lone Lund  HP & Best In Show
 Höganäs  10 08 15  1  Raymond A Saetre  HP & BIV-T Distinguished Variety Merit, DVM
 Höganäs  10 08 14  1  Ietje Röhr-Dubbeld  HP & BIV-T
 Osby  09 07 19  3  Lene Glem  Supreme Champion & BIV-T
 Osby  09 07 18  3  Jette Eva Madsen  CACS & BIV
 Köpenhamn  09 02 08  3  John Rudolph  CACS, BIV & Nominerad
 Göteborg  08 12 07  3  Eiwor Andersson  CACE
 Göteborg  08 12 06  3  Annelie Persson  CACE
 Höganäs  08 10 19  3  Ietje Röhr-Dubbeld  CACE, BIV & Nominerad
 Höganäs  08 10 18  3  Minna Krogh  CACE, BIV & Best In Show (3 av 5 röster)
 Svenljunga  08 09 27   3  Jörgen Frithiof  CACE
 Kristianstad  08 08 17  3  Anne Gro Edström  CACE & BIV
 Kristianstad  08 08 16   3  Bjarne Wikström  CACE & BIV
 Hässleholm  08 05 25  3  Grazyna Laskowska-Malaga  CACE & BIV-T
 Hässleholm  08 05 24  5  Vanda Marija Godek  Grand International Champion
 Ulricehamn  08 05 18   5  Aliosha Romero  CAGCIB
 Korsør/DK  08 05 04  5  Bette Lind  CAGCIB
 Stenkullen  08 04 27  5  Jörgen Frithiof  Ex 2
 BIK, Tibro  07 10 14  5  Annelie Persson  CAGCIB, Nominerad & Best In Show (alla rösterna)
 BIK, Tibro  07 10 13  5  Lee Selassa  CAGCIB, Nominerad & Best In Show
 VK, Mölndal  07 09 09  5  Anne Köhn  CAGCIB
 VK, Mölndal  07 09 08  5  Jörgen Billing  CAGCIB, BIV & Nominerad
 Speed Cat, Stockholm  07 07 15  5  Marie Rihova  CAGCIB, BIV & Nominerad
 Speed Cat, Stockholm  07 07 14  7  Yan Roca-Folch  Internationell Champion, BIV & Nominerad
 Calmare Kattklubb, Kalmar  07 06 30  7  Kristina Rautio  CACIB
 Smaalene, Skiptvet, Norge  07 06 10  7  Anne Veland  CACIB
 Dackekatten, Jönköping  07 04 15  9  Yan Roca-Folch  CHAMPION, BIV-V, NOMIERAD
 (2 röster i panel)
 Birka skogkattklubb, Stockholm  07 04 08  9  Judith Zuurveld  CAC
 Birka Skogkattklubb, Stockholm  07 04 07  9  Lesley Morgan Blythe  CAC
 Borås  07 02 24  11    EX 1, BIV U/J
 F Mästerkatten, Höör  06 09 24  12  Veiko Saarela  EX 1, BIV-T, NOM
 (nominerad till bästa klubbkatt)
 F Mästerkatten, Höör  06 09 23  12  Penny Bydlinski  EX 2
 Väk, Mölndal (grp 6)  06 09 10  12  Anne Köhn  EX 1, BIV U-J
 Väk, Mölndal (grp 6)  06 09 09  12  Hanna Jensen  EX